SZ DJI Technology Co., Ltd. – є всесвітньо відомою компанією, що спеціалізується на випуску літальних дронів і технологічного оснащення для них. Штаб-квартира компанії розташована в Шеньчжень, яке часто називають китайською «силіконовою долиною».

Історія DJI почалася в 2006 році, коли захоплення засновника компанії Ван Тао безпілотними літальними апаратами дозволило йому створити перший прототип літаючих дронів. Натхненний успіхом він разом з невеликою групою однодумців створив компанію і приступив до розробки і виробництва нових моделей. Надалі кожен вироблений продукт DJI вносив значний внесок у розвиток всієї індустрії.

У 2014 році продукція компанії DJI увійшла в список «10 найбільш високотехнологічних продуктів 2014» журналу Times, а виданням The New York Times була внесена в список «Видатні високотехнологічні продукти і технології - 2014».
Для того, щоб випереджати в дослідженнях конкурентів, DJI в 2015 році створила центр досліджень і розробок в «Science Park Hong Kong». У Центрі компанія активно займається розробкою нових і вдосконаленням вже наявних на ринку технологій, постійно створює унікальні рішення і оперативно впроваджує інновації в споживчі пристрої.

На сьогодні компанія DJI є світовим лідером на ринку літальних дронів з капіталізацією понад 10 млрд. дол. Офіси компанії розташовані в Китаї, Німеччині, Кореї, Нідерландах, США та Японії, а продукція продається у всьому світі.

Сайт виробника: https://www.dji.com/.