SwellPro

Китайська інноваційна компанія SwellPro, створена Еріком Ху 2013 у році як стартап, спеціалізується на виробництві універсальних дронів, здатних виконувати свої завдання в будь-яку погоду. Swellpro є оригінальним творцем безпілотного літального апарату Splash, першого і досконалого водонепроникного дрона зі ступенем захисту IP67 з водонепроникною карданною камерою, здатною приземлятися і плавати на воді, літати в дощ і при екстремальних погодних умовах.
Від моменту створення Swellpro приступила до створення лінійки надійних продуктів з дотриманням суворої системи контролю якості, завдяки чому її продукція стала відомою у всіх основних країнах Америки, Європи, Океанії та Азії.

Ерік Ху як генеральний директор Swellpro продовжує очолювати компанію та фокусуватися на інноваціях для того, щоб пропонувати клієнтам високоякісні водонепроникні дрони та інші продукти. Компанія розширюється і збільшує потужності, приділяючи у виробництві значну увагу розробкам та інноваціям, а також якості і контролю.

Сайт виробника: https://www.swellpro.com/.

Do you need an official distributor in Ukraine?

We are always open to cooperation
Fill out the form