Оновлення програмного забезпечення RutOS 7.05: Ефективніше та зручніше
≈ 3 хвилини читати

Teltonika Networks оголосила про важливе оновлення вбудованого програмного забезпечення RutOS, версії 7.05, що вносить істотні поліпшення у роботу з продуктами компанії. 

Серед ключових оновлень – підтримка M-Bus over IP для TRB143, новий механізм передачі даних на сервер, і гарячий хотспот для всіх TRB-продуктів. Значущість оновлення підкреслюється також можливістю налаштування власних прошивок та підтримкою нових протоколів DLMS і Tinc для зручної комунікації з лічильниками та веб-сервісами VPN.

Важливими доповненнями є покращення швидкості та безпеки завдяки оновленню ядра (версія 5.10) та підвищення продуктивності RUTX50 на 50% у 5G роутерах. 

Крім того, удосконалення в LAN і WAN інтерфейсах та покращений користувацький інтерфейс з пошуковою стрічкою для швидкого доступу до сторінок RutOS. Ці зміни призначені зробити взаємодію з продуктами Teltonika Networks більш ефективною та зручною для користувачів.

Ознайомитися детальніше із останньою версією програмного забезпечення RutOS 7.05 можна на офіційному сайті.


З RutOS 7.05 Teltonika Networks визначає новий стандарт ефективності в сфері мережевих рішень, роблячи акцент на інноваціях, легкому доступі до пристроїв та розширеній функціональності, що робить їхні продукти ще привабливішими для бізнесу та корпоративних клієнтів.

МТІ як дистрибутор Teltonika Networks продовжує забезпечувати наших клієнтів інноваційними рішеннями та швидким доступом до сучасних технологій. І продукти виробника доступні як зі складу, так і за замовленням в МТІ.

Для консультації та підбору обладнання просимо звертатися до наших менеджерів.

Наступна стаття
Конвергентна периферійна система HPE Edgeline EL8000 та захищена периферійна серверна система HPE Edgeline EL8000 Carry-On!
Компанія HPE розпочала відвантаження своєї серверної системи для периферійних обчислень Edgeline EL8000.
Детальніше