Компанія Corsair є одним із світових розробників і постачальників інноваційних високопродуктивних компонентів на ринку ігрових персональних комп'ютерів. Продукція Corsair включає в себе модулі пам'яті DRAM сімейств Corsair XMS і DOMINATOR, які неодноразово встановлювали світові рекорди продуктивності, інноваційні флеш-накопичувачі USB, високошвидкісні накопичувачі SSD, високопродуктивні високонадійні блоки живлення, а також інші ключові компоненти системи. Продукти Corsair регулярно удостоювалися і удостоюються найвищих галузевих нагород.

Corsair займається розробкою і виробництвом високошвидкісних продуктів пам'яті з 1994 р, маючи більший досвід в даній області ніж будь--хто ще в індустрії. Модулі пам'яті Corsair заслужили безпрецедентну всесвітню репутацію в області якості, продуктивності і надійності. Продукти оперативної пам'яті Corsair включають в себе лінійки стандартних DIMM і SODIMM Corsair Memory, високопродуктивні лінійки Corsair XMS Classic, Vengeance і DOMINATOR, а також модулі DOMINATOR GT, які неодноразово встановлювали світові рекорди продуктивності.

SSD накопичувачі Corsair забезпечують максимальну продуктивність для безкомпромісних систем. Інноваційні USB накопичувачі Corsair створені для того, щоб забезпечити збереження ваших даних що б не трапилося. Падіння, вода, спека, холод - ваші дані будуть у безпеці з одним із USB накопичувачів Corsair. Ультра-портативний Mini, стійкий Survivor, над-секретний Padlock, або надійний прогумований Voyager - результат буде незмінно бездоганний.

Сайт виробника: https://www.corsair.com/ww/en/.