Центр інновацій та компетенцій
Комплекс послуг
Отримайте оптимальний результат

Спеціально для наших партнерів у структурі MTI hi-tech дистрибуція успішно працює «Центр інновацій та компетенцій» - спеціалізований освітньо-технічний хаб.

Ми регулярно проводимо навчальні заходи: тренінги, семінари, вебінари, майстер-класи, тестування програмного забезпечення та устаткування, презентації нових товарів. Наші партнери мають можливість проходити навчальні програми в очному та дистанційному режимі.

Ми надаємо пряму інформаційну підтримку в усіх представлених товарних групах:

Навчання основам маркетингу та ефективним продажам
Тестування товарів і програмного забезпечення
Перспективи розвитку hi-tech технологій та ринків
Налаштування та експлуатація технічних комплексів і рішень
Нові технології та обладнання
Новинки та інноваційні рішення виробників
Послуги
Навчальні напрями
training block previw image
Розвиток спеціальних навичок і компетенцій
Розвиток спеціальних навичок і компетенцій в сферах:
• Продажів
• Розвитку бізнесу
• Маркетингу
• Менеджменту
• Ведення переговорів
training block previw image
Налаштування та експлуатація програмно-апаратних комплексів та рішень

• Налаштування програмно-апаратних комплексів
• Тестування рішень і сценаріїв інтеграції
• Новинки обладнання

Для проходження навчання за якимось із напрямків, будь ласка, заповніть анкету за посиланням нижче. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
 
Заповнити анкету
training block previw image
Спеціалізоване навчання по продуктах і напрямах
• Перспективи розвитку напрямку
• Модельний ряд і технічні характеристики
• Сервісне обслуговування і підтримка
• Ключові переваги
• Техніки продажів і аргументація для менеджерів з продажу
Відгуки партнерів
Компанія КТС

Команда менеджерів КТС одна з перших взяла участь в навчальній програмі від МТІ - інтенсив, який включає теми клієнтоорієнтованості, інструменти продажів і технічну підготовку.
Цим питанням ми приділяємо у своїй роботі найбільше часу, але, додатково, навчання підкріплюється актуальною інформацією про товар від виробників.
У компанії “КТС” займаються продажами техніки різних категорій - від ноутбуків, комплектуючих і смартфонів до аксесуарів, смарт-техніки та електричного транспорту. Велику кількість інформації наші менеджери змогли отримати напряму від спеціалістів МТІ, одночасно покращуючи свої навички роботи з клієнтом та удосконалюючи способи комунікації.
Подібні навчання допомагають нам ставати ще кращими, тому ми дякуємо своїм партнерам за класну ініціативу, радимо всім працювати над власним розвитком і бажаємо вдалих продажів!

Компанія Intboard

Колектив Intboard пройшов ряд вебінарів, а також очний семінар на базі Центра інновацій та компетенцій взимку 2019 року. У всієї нашої команди залишились найтепліші враження. Виражаємо велику вдячність Серьогіну Олегу, який провів цікаве навчання щодо техніки успішних продажів, укладання довгострокових відносин з клієнтами, правильності оформлення та проведення презентацій та взаємодії з аудиторією.
Вважаємо дуже важливим, що такі провідні компанії, як MTI hi-tech дистрибуція охоче передають свій досвід партнерам. Дякуємо за якісний матеріал, цікаву подачу та дружню атмосферу!

Компанія «Єврокопі Центр»

На початку 2019 року наші співробітники прийняли участь в новій програмі від MTI hi-tech distribution по розвитку навиків спілкування з клієнтами, побудові довгострокових відносин та удосконаленню техніки продажів.
Ми обрали навчання за допомогою онлайн вебінарів. Спочатку співробітники доволі скептично поставились до такого формату. Але вже після перших лекцій змінили свою думку і в цьому велика заслуга професіонала, який знаходився по той бік монітору - Олега Серьогіна.
Конструктивні та змістовні двосторонні діалоги та доброзичлива атмосфера дали змогу отримати багато корисної інформації та покращити навики.
Висловлюємо подяку нашому партнеру, компанії MTI, за розвиток таких програм та професіоналізм у їх реалізації.

Бажаєте отримувати розсилку про заходи?

Заповнити анкету