Компанія Epson – світовий лідер в області створення інноваційних продуктів для отримання зображення. Група компаній Epson, на чолі з японською корпорацією Seiko Epson, налічує понад 70 000 співробітників, що працюють в 106 компаніях по всьому світу. Корпорація бере активну участь в питаннях захисту навколишнього середовища, а також вносить істотний внесок в розвиток спільнот, які до неї відносяться: http://global.epson.com

Ґрунтуючись на традиції соціальної відповідальності, компанія Epson має амбітні цілі досягти нового рівня екологічних показників виробництва до 2050 року, відповідно до стратегії Environmental Vision 2050: http://eco.epson.com.

Компанія Epson здійснює діяльність на території Росії і країн СНД з липня 1990 року. Київське представництво було відкрито в липні 2005 року. До цього моменту діяльність на території України здійснювалася через московське представництво.
Основними функціями київського представництва є маркетингова підтримка діяльності компанії Epson. Крім того, представництво надає інформаційну та технічну підтримку продукції, яку виробляє компанія.

Список продукції, що поставляється в Україну, включає в себе принтери (струменеві, лазерні, матричні), багатофункціональні пристрої, планшетні сканери, мультимедійні проектори, цифрові камери, витратні матеріали та аксесуари.

Сайт виробника: http://www.epson.ua/.