NEC Display Solutions використовує технологічні розробки NEC Corporation і, володіючи власним дослідним і проектно-конструкторським підрозділом, є одним з провідних світових виробників, що пропонують широкий спектр продуктів і рішень для візуалізації інформації.

Всі ділові операції на території регіону EMEA (Europe, Middle East and Africa), поділеного на чотири регіональні ринки – Північна Європа; Західна і Південна Європа; Центральна Європа; Східна і Південно-Східна Європа, Близький Схід і Африка – здійснює компанія NEC Display Solutions Europe GmbH, з європейською штаб-квартирою в Мюнхені, Німеччина.

Функціональні рішення портфелю пропозицій NEC Display Solutions охоплюють продуктові лінійки аматорських, професійних і спеціалізованих настільних РК-моніторів (від початкового до вищого цінового рівня); великогабаритні дисплеї (як рідкокристалічні, так і плазмові) для цифрових рекламно-інформаційних систем, призначені для установки в громадських місцях, а також плазмові панелі для домашніх кінотеатрів.

Проекторний бізнес NEC Display Solutions також представлений повним спектром продукції - від портативних проекторів і проекторів бізнес-класу до моделей, орієнтованих на безперервне використання (наприклад, в точках продажів) і проекційних систем для цифрового кіно. Керуючим директором європейського відділення компанії є Бернд Еберхард (Bernd Eberhardt).

Сайт виробника: https://uk.nec.com/.