Thermaltake

Компанія Thermaltake заснована в 1999 році і в даний час сфокусована на випуску рішень для настільних ПК – систем охолодження, блоків живлення, корпусів і систем зберігання даних. У своїй продукції компанія реалізує революційні ідеї, створюючи ефективні рішення для геймерів, ентузіастів і звичайних користувачів ПК.

Thermaltake Group постійно розвивається, і в 2009 році вивела на ринок новий бренд преміум-класу LUXA2, орієнтований на шанувальників продукції Apple. Бренд LUXA2 представляє стильні і розкішні аксесуари, здатні підкреслити Вашу унікальність.

У 2010 році в Thermaltake Group з'явився новий підрозділ Tt eSPORTS, який успадкував дух Thermaltake і орієнтований на енергійних, сміливих і інтелектуальних геймерів та ентузіастів кіберспорту. Під брендом Tt eSPORTS випускається передове обладнання для геймерів: клавіатури, мишки, навушники та ін.

У компанії працюють більше 1000 співробітників по всьому світу, що забезпечують підтримку клієнтів із штаб-квартири в Тайбеї (Тайвань), а також з офісів в Європі, Азії та США.

Сайт виробника: https://www.thermaltakeusa.com/.