Aruba

Aruba a Hewlett Packard Enterprise company - компанія, що надає провідні та безпровідні рішення для ІТ і безпеки, які дозволяють організаціям обслуговувати користувачів нового покоління. У число лідерів компанія увійшла завдяки простоті реалізації рішень, подальшого обслуговування та управління розширеним функціоналом мереж на обладнанні Aruba.

Спочатку компанія була заснована як Aruba Wireless Networks у 2002 році Keerti Melkote і Pankaj Manglik, через якийсь час спростивши свою назву до Aruba Networks, Inc. Додавання HPE в ім'я компанії з'явилося в 2015 році, коли Aruba Networks, будучи відомою на ринку вже 13 років, була куплена гігантом Hewlett Packard Enterprise і стала окремим великим напрямком його бізнесу.

На сьогодні головні лінійки продуктів ARUBA: дротова і бездротова мережа, віртуалізація мережі (SD-WAN), контроль доступу (ArubaClearPass), управління мережами (IMC), аналітика (Aruba NetInsight), технології безпеки (Aruba 360 Secure Fabric), технології розташування (Aruba Meridian).

Сайт виробника: http://www.arubanetworks.com/.

Do you need an official distributor in Ukraine?

We are always open to cooperation
Fill out the form