FSP входить в п'ятірку світових лідерів в області виробництва блоків живлення: займає з 3 по 5 місце в залежності від напрямку.
До 2003 року компанія працювала тільки як OEM виробник і виконувала замовлення всесвітньо відомих брендів. Після 2003 року з метою поліпшення впізнаваності торгової марки і забезпечення більшого сервісу для своїх клієнтів, компанія виходить на ринки під власним брендом - FSP. FSP - це абревіатура китайського ієрогліфа, який дослівно означає «дар людству».

На сьогодні компанія має 13 представництв по всьому світу, 2 лабораторії і один дослідний центр. Також компанія є власником 5 фабрик, які розташовані в континентальному Китаї провінціях Шеньчжень і Вуксі.

У своїх продуктах компанія застосовує величезна кількість інноваційних рішень. Як результат, саме інноваційність та висока якість є найважливішими переваги компанії FSP. FSP добре розуміють потреби клієнтів, тому завжди буде пропонувати продукцію тільки високої якості і надійності за розумною ціною, а також розроблятимуть і виводитимуть нові продукти.

Сайт виробника: https://www.fsp-group.com/en/index.html.

Do you need an official distributor in Ukraine?

We are always open to cooperation
Fill out the form