Kyocera

Історія корпорації Kyocera-Mita почалася з моменту інтеграції компаній Kyocera і Mita – двох сильних гравців, у кожної з яких був потужний досвід у виробництві оргтехніки. Компанія Mita вийшла на ринок в 1948 році в японській Осаці і займалася створенням інженерних систем, а також офісної техніки (факсів, принтерів, копіювальної техніки). Компанія Kyocera була створена через 11 років, спеціалізувалася на виготовленні та реалізації сонячних батарей, різального обладнання, кераміки та електронних комплектуючих для мобільних пристроїв і офісної техніки.
Концерн, створений в результаті злиття в 2000 році, тепер належить Kyocera. Штаб-квартира знаходиться в японському місті Кіото, а дочірні підприємства розміщені буквально по всьому світу – на Близькому Сході, в Європі, Америці, країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону і в Африці. Широкий асортимент продукції корпорації включає в себе високотехнологічну кераміку, електронні компоненти, елементи сонячних батарей і електронного офісного обладнання, включаючи мобільні телефони і телекомунікаційне обладнання.
Навесні 2012 року було вирішено відмовитися від назви Kyocera-Mita і перейти до нового – Kyocera Document Solutions.

За розвиток європейського напрямку відповідає представництво Kyocera Document Solutions Europe, головний офіс якого знаходиться в голландському місті Хоофдорп. Представництво координує роботу дочірніх компаній в 15 країнах регіону EMEA (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Данія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція та ПАР) і тісно співпрацює з авторизованими дистрибуторами в 60 країнах європейського континенту.

Сайт виробника: https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en.html.

Do you need an official distributor in Ukraine?

We are always open to cooperation
Fill out the form