MTI hi-tech дистрибуція стала ключовим дистрибутором популярних в Україні бюджетних телевізорів KIVI
≈ 6 хвилин читати

Портфель бренду MTI hi-tech дистрибуції поповнився 38-ма моделями телевізорів KIVI (Smart TV: 32, no Smart TV: 4). 

Постачання телевізорів розпочалося з серпня 2020 року.  

Телевізори бренду KIVI – це поєднання стильного дизайну, високої якості зображення, звуку та передових технологій Smart TV.

Міжнародний бренд телевізорів KIVI має власний ОТТ сервіс – KIVI TV. Цей сервіс відкриває доступ до більше ніж 120 телеканалів із технологією сatch-up, яка дозволяє переглядати ТБ контент у зручний для користувача час та має функції перемотки відео, паузи та архіву. 

Додаток для смартфонів KIVI Remote дозволяє дистанційно керувати Smart телевізором, використовуючи телефон як пульт, touchpad, запускати аплікації, транслювати відео та фото. Деякі моделі підтримують функцію голосового керування телевізором.  

"KIVI – відносно новий бренд, проте розвивається досить стрімко. Лише за чотири роки перебування на ринку, продукція ТМ KIVI отримала нагороду “Вибір року 2019” в категорії бюджетних телевізорів та увійшла в топ 3 за обсягом продажів телевізорів в Україні, що лише підтверджує зацікавленість та лояльність українських споживачів", зазначає Сергій Яковлев, комерційний директор MTI hi-tech дистрибуції.  

Трирічна гарантія діє на всю продукцію KIVI. Компанія має понад 200 сервісних центрів у всіх країнах продажів, а сервісна підтримка надається компанією KIVI в режимі 24/7.


KIVI

KIVI міжнародна компанія, яка спеціалізується виключно на розробленні і виробництві смарт-телевізорів і ТВ-сервісів. Продукція під однойменним брендом реалізується на європейських і азіатських ринках, а ТВ-сервіс KIVI TV доступний на всіх телевізорах із системою Android в Україні. Кількість працівників понад 300 осіб.

Розробкою технологій телевізорів і ТВ-сервісів KIVI здійснює міжнародна команда фахівців, а виробництво ведеться на високотехнологічних заводах Європи і Азії з міжнародною системою контролю якості.

Бренд KIVI є найдинамічнішим на своїх ринках і входить в число лідерів на всіх ринках присутності. Продукція ТМ KIVI удостоєна нагороди «Вибір року 2019». Бренд отримав дві нагороди премії Effie Awards, в тому числі в престижній номінації «Бізнес-виклик, або Давид проти».