MTI розпочинає поставки обладнання Teltonika Networks в Україну
≈ 1 хвилина читати

Лінійка мережевого обладнання Teltonika Networks складається з 22 моделей найвищого класу – LTE модемів, мережевих шлюзів, маршрутизаторів, а також комутаторів для сучасних рішень у галузі IoT. Все обладнання Teltonika Networks відрізняється високою надійністю, стійкістю до стресових навантажень та захистом від зовнішніх впливів.

З 10 червня 2021 року в продуктовому портфелі MTI з'являться:
- промислові модеми з підтримкою LTE і NB-IoT;
- мережеві шлюзи різної конфігурації;
- маршрутизатори з підтримкою мобільного зв'язку, а також бездротової та Ethernet технологій;
- промислові некеровані комутатори.

«Починаючи роботу з Teltonika Networks ми звернули увагу на популярність бренду в сегменті корпоративних та індустріальних рішень, що підтримується високим професіоналізмом команди. Ця компанія надає надійні та ефективні рішення для галузей, що найбільш активно розвиваються: Smart City, Green Energy та Mobile», – зазначає Сергій Яковлєв, комерційний директор компанії MTI.

Серед ключових переваг лінійки промислових модемів Teltonika Networks – компактність, міцний алюмінієвий корпус, тривалий життєвий цикл при низькому енергоспоживанні та можливість реалізації забезпечення сумісності з мобільними технологіями LTE, 4G, 3G та 2G.

Мережеві шлюзи Teltonika Networks відрізняються різноманітністю функцій і підходять як для повного переобладнання мережі, так і для інтеграції сучасного й застарілого промислового устаткування в одне ціле. Лінійка цих пристроїв відрізняється невеликими розмірами, надійністю, а також має безліч функцій безпеки програмного забезпечення, у тому числі: SMS-контроль, міжмережевий екран, Open VPN, Ipsec та інші.

Широкий спектр вбудованих апаратних інтерфейсів дозволяє використовувати промислові маршрутизатори Teltonika Networks навіть у найбільш енерговмісних промислових рішеннях, де особливо цінується швидкість і надійність. У лінійці представлені маршрутизатори на кілька SIM-карт, а також пристрої, що працюють з Wi-Fi як в режимі точки доступу, так і в режимі передачі даних одночасно.

Некеровані промислові комутатори Teltonika Networks також мають міцний алюмінієвий корпус з можливістю монтажу як на DIN-рейку, так і на поверхню. Пристрої оснащені системою PLUG-N-PLAY, мають до 5 портів Gigabit Ethernet зі швидкістю до 1000 Мбіт/с, а також широкий діапазон підтримуваних струменевих напруг (9-30 В).

«В Україні за останній рік як бізнес, так і державний сектор, дуже активно почали розвивати системи IoT та Smart City. Ми бачимо що зростає попит на такі рішення, тому включаємо в наш портфель обладнання європейського вендора, чиї виробничі потужності знаходяться в Литві. Устаткування компанії Teltonika Networks – це, в першу чергу, якість, надійність та великий спектр застосування продуктів у різних сферах технологічної індустрії», - підкреслює Сергій Яковлєв, комерційний директор MTI.


Про компанію:

Teltonika Networks – швидкозростаюча технологічна компанія, яка виробляє професійне мережеве обладнання для міжнародних ринків більш ніж 23 роки. Компанія надає широкий портфель продуктів для найскладніших областей: Індустрії 4.0, Розумного Міста та Зеленої Енергії. Всі продукти компанії виробляються і збираються на сучасному заводі в Литві, що дозволяє гарантувати високі стандарти якості. Устаткування Teltonika Networks представлено більш ніж у 132 країнах світу.