Огляд від ITechUA: ТОП-5 корпусів GameMax для ігрових і робочих ПК
≈ 18 хвилин читати

ITechUA представив свіжий огляд геймерських корпусів від GameMax - виробника, який зберігає популярність серед українських користувачів протягом багатьох років.

Автор огляду - Пятківський Юрій.

Запрошуємо вас ознайомитися з повним оглядом та обрати оптимальний корпус для свого ПК:

Комп’ютерні корпуси GameMax вже багато років є одними з найпопулярніших в Україні. Їхній асортимент є чи не найширшим на ринку, причому мова йде про корпуси як для ігрових, так і професійно-робочих ПК. Порівняно з «однокласниками», продукція GameMax має вищу якість і довшу гарантію. У цій статті ми розповімо про п’ять нових корпусів GameMax з помірною ціною, але великими можливостями. Офіційним дистриб’ютором продукції GameMax в Україні є компанія MTI.

GameMax M61 — елегантний на вигляд корпус, який однаково добре підійде для збірки бюджетного ігрового й офісного робочого ПК. Виконаний у форматі Mini-Tower, тому вміщує середні материнські плати Micro-ATX. Як вузькі на тільки два слоти DIMM для оперативної пам’яті, так і широкі на чотири слоти. Передня панель по діагоналі розділена на дві частини: глуху стилізовану під нешліфований метал і дихаючу гратчасту, за якою знаходиться дрібнодисперстний протипиловий фільтр.

Вентилятор за замовчуванням встановлено лише один, діаметром 12 см і без підсвічування, ззаду для видування нагрітого повітря. Бічна стінка зроблена із загартованого скла, яке не боїться подряпин і помірної сили ударів. Більше того, вона кріпиться на петлі, наче дверцята, і закривається на магнітний замок. Хлястик з тканини виконує роль дверної ручки. Протилежна панель корпуса суцільнометалева і прикрашена великим штампуванням логотипу GameMax у вигляді голови лева. Зроблена рама корпуса зі сталевих листів солідної товщини 0.6 міліметра.

GameMax Spark Pro Full White — модульний корпус, який вміщує повнорозмірну материнську плату ATX, але своєю помірною висотою більше схожий на Mini-Tower. Досягти цього вдалося шляхом перенесення блоку живлення з нижньої панелі на передню, туди де раніше встановлювався вже не актуальний оптичний привід. Також це дозволяє розмістити вентилятори на дні корпуса, щоб вони направляли прохолодне повітря безпосередньо на відеокарту. У комплекті жодних пропелерів не постачається, що дає користувачу максимальну свободу вибору охолодження.

Це може бути повітряна башта висотою до 168 мм, двохсекційний водоблок типорозміру 240 мм, для якого є достатній запас простору згори корпуса, або ж шість вдувних і видувних вентиляторів. Знизу розташований протипиловий фільтр на всю довжину корпуса, а верхня панель зроблена гратчастою і легко знімається без викрутки. Це ж саме стосується скляної бічної панелі товщиною 3 мм. Передня панель зроблена не з пластику, а з металу, та пофарбована, як і весь корпус, у стильний білий колір.

GameMax Precision Black — на перший погляд, звичайний геймерський корпус, просторий і прозорий, хіба що з двома світлодіодними стрічками на передній панелі. Але всередині ховається цікаве ноу-хау: вентилятор COC Turbo Fan, який обдуває материнську плату з тильної сторони, в районі підсистеми живлення процесора. Це не тільки продовжує термін служби електроніки, а й дозволяє досягти вищої частоти розгону, яка безпосередньо залежить від температури VRM. У бічній стінці корпуса є додатковий виріз для забору свіжого повітря.

Ще один вентилятор, вже з ARGB підсвічуванням, розташований ззаду. Під’єднується він, а також вищезгадані світлодіодні стрічки, до центрального LED хабу з напругою 5 вольт. Ним можна керувати окремою кнопкою на інтерфейсній панелі або ж синхронізувати з материнською платою. Офіційно заявлена сумісність з ASUS Aura, MSI Mystic і Gigabyte Fusion, але буде працювати в тому числі з ASRock Polychrome і Biostar Vivid. Окрім кнопок, на інтерфейсній панелі корпуса є аж чотири порти USB, один з яких новомодний Type-C.

GameMax MeshBox Black — дві сітчасті бічні панелі цього корпуса є розумним компромісом між прозорим склом і глухим металом. Сітка дозволяє споглядати внутрішню будову ПК, особливо якщо компоненти мають підсвічування, і при цьому сприяє циркуляції повітря. До того ж, сітка повністю нівелює ризик розбити скло, що хай не часто, але все ж таки трапляється. Корпус вміщує будь-які материнські плати: маленькі Mini-ITX і Mini-DTX, середні Micro-ATX і великі ATX. А максимально допустима довжина відеокарти може досягати 355 міліметрів.

Щоправда, довжину GPU може обмежувати великогабаритний блок живлення, який у цьому корпусі розташований спереду згори. На мінімалістичній інтерфейсній панелі є лише найпотрібніші елементи: одинока клавіша ввімкнення ПК, спарений аудіороз’єм і два порти USB. Зате обидва сучасні — швидкісний повнорозмірний Type-A 3.0 і компактний двосторонній Type-C. Рама корпуса має збільшену товщину 0.8 міліметра, а за піддоном материнської плати є цілих 34 мм вільного простору для прихованого вкладення кабелів.

GameMax Destroyer Mesh — дуже просторий корпус для геймерського ПК, куди без проблем поміститься відеокарта довжиною до 41 см і система рідинного охолодження до 360 мм (або ж широка 280 мм). А от материнські плати підходять лише Micro-ATX, бо в корпусі передбачено всього п’ять слотів PCI-Express. Додатковий п’ятий слот, порівняно з типовими чотирма, дозволяє розмістити вентилятори прямо під відеокартою, на кожусі блока живлення. Кожух розділяє теплові зони всередині корпуса і ховає подалі від очей численні дроти БЖ, особливо якщо він не модульний.